Kariérní koučink

Kariérní koučinkDosáhnout vysněných cílů je někdy těžké. Pokud toužíte po nové pozici v zaměstnání, profesním růstu, změně v osobním životě nebo impulsech, které by rozvíjely vaše podnikatelské aktivity, je koučink služba, která vám pomůže.

Při koučinku společně nalezneme jasnou představu o vašich cílech, stanovíme milníky a způsoby, jakými je budete naplňovat. Koučováním rozvíjíme vaši kariérní dráhu, vytváříme nové efektivní návyky a všestranně rozvíjíme vaše dovednosti a talent.

Naučíte se lépe hospodařit s časem a využívat svých vlastností. Získáte sebedůvěru v tom, co děláte, naleznete novou motivaci.

Pro koho je koučink určený?

Pro všechny, kteří chtějí svou pílí dosáhnout pozitivní změny ve svém profesním i osobním životě.

Službu využívají jednotlivci i firmy, které hledají kvalitního kouče pro své zaměstnance na manažerských postech.

Jak probíhá kariérní koučink?

Koučink, jeho průběh a počet konzultací je závislý na cílech, kterých chcete dosáhnout. Na podrobnějším průběhu spolupráce se tedy domluvíme, až se seznámím s vašimi požadavky, tak aby vám spolupráce maximálně vyhovala a přinášela užitek.

 

Markéta Hrubá, kariérní a profesní poradenství

Mgr. Markéta Hrubá

Díky kariérnímu koučinku potkávám mnoho zajímavých lidí, kteří chtějí využívat a dále rozvíjet svůj talent. Je radost s nimi pracovat, pomáhat jim dosáhnout vytyčených cílů a zlepšovat jejich život v práci i mimo ni.

Máte zájem o kariérní koučink? Kontaktujte mě