Markéta Hrubá

 

Markéta Hrubá, kariérní a profesní poradenstvíRáda pomáhám využívat potenciál lidí naplno, proto se věnuji kariérnímu a studijnímu poradenství.

Vystudovala jsem obor Teorie a filosofie komunikace na Západočeské univerzitě v Plzni. Zabývám se komunikací a interpersonálními vztahy. Ve společnosti H-Enter školím rozvoj prezentačních a komunikačních dovedností.

 

Česká inovace logoV roce 2013 jsem se s projektem Výchova k aktivnímu občanství zúčastnila soutěže Česká inovace.

Jak pracuji?

Pomocí metod profesní diagnostiky společně s klienty objevujeme jejich silné stránky a způsoby, jak jejich schopnosti dále rozvíjet. Vždy se snažím co nejlépe propojit charakteristiky klienta s požadavky příslušné profese nebo oboru studia.

Využívám také metodu ELIGO, jejíž hlavním cílem je pomoci optimalizovat rozhodování manažerů, ředitelů a personalistů v procesu výběrového řízení a zefektivnit proces v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů ve společnosti.

Mezi mé klienty nejčastěji patří dospělí, kteří potřebují pomoci při hledání práce nebo plánování profesní kariéry, studenti a žáci v souvislosti s výběrem návazného vzdělávání či podporou při zvládání studia.

Díky dlouholeté praxi v oboru se dobře orientuji na trhu práce i ve vzdělávacích příležitostech. Vždy vám tak dokážu poradit, kde se můžete uplatnit.

Vztah s klienty stavím na důvěře, otevřenosti a upřímnosti – pokud máte podobný přístup, kontaktujte mě, určitě si budeme rozumět.

Předchozí pracovní zkušenosti

2005-2006
Lektorka
TUTOR, s.r.o. vzdělávací společnost.
Příprava studentů k přijímacím zkouškám na VŠ z předmětů filosofie a logiky

2004-2006
Poradce pro volbu zaměstnání a povolání, informační a poradenské středisko
Úřad práce v Táboře
Vedení přednášek a besed pro studenty základních a středních škol, poskytování konzultací studentům a vzdělávacím zařízením, poradenství pro studenty SŠ ve vazbě na vzdělání, potřeby trhu práce, spolupráce s psychologem

Vzdělání

Magisterské studium – obor Teorie a filosofie komunikace
Západočeská univerzita v Plzni, Filozofická fakulta